VOOR EN NA FOTO'S
DIEP flap
Borstreconstructie Borstreconstructie met eigen weefsel DIEP flap Voor en na foto's
Laattijdige borstreconstructie van de rechter borst met een DIEP flap met nadien tepelreconstructie en medische tattoo.
Beiderzijdse borstreconstructie met een DIEP flap. Rechts werd preventief verwijderd en gereconstrueerd. Links vond een laattijdige reconstructie plaats na eerdere mastectomie. Nadien volgde een tepelreconstructie met medische tattoo.
Beiderzijdse of bilaterale borstreconstructie met een DIEP flap. De rechter borst werd preventief verwijderd en gereconstrueerd en links werd een laattijdige reconstructie uitgevoerd (mastectomie in verleden). Nadien volgde een tepelreconstructie met tattoo.
DIEP flap borstreconstructie van de rechter borst na eerder plaatsen van een voorlopige prothese. De borst oogt heel natuurlijk dankzij het gebruik van eigen weefsel. Nadien werd nog een tepelreconstructie uitgevoerd met tattoeage. Het litteken van de buik is mooi bedekt door ondergoed.